teisipäev, 26. juuni 2018

6, juulil kell 19.23 Rapla raudteejaamas

Kontserdisari „Teekond” teeb peatuse Rapla raudteejaamas
4.-8. juulil on muusikalisel teekonnal mööda Eestit puhkpillikvintetid Estica ja Vanemuise Kvintett, andes kokku 14 kontserti üle Eesti.
„Teekond” on EV100 muusikaprogrammi kuuluv kontserdisari, mis sümboliseerib muusika kaudu Eesti Vabariigi kasvamist ja arenemist läbi keerulise teekonna 100-aastaseks saamiseni. Kontserdisarja raames toimuvad kontserdid erinevates raudteejaamades üle Eesti: Haapsalus, Ristil, Vaivaras, Kadrinas, Karusel, Türil, Elvas, Tartus, Keilas, Tapal, Valgas, Viljandis ja Rapla raudteejaamas ning Tallinn-Väike depoos.
Teekond teeb Rapla raudteejaamas peatuse reedel 6. juulil kell 19:23, kus kuulajaid viib helirännakule Vanemuise Kvintett, kes toob publikuni Eesti heliloojate teoseid.
Vanemuise Kvinteti esindaja Marie Jaksmani sõnul on nende kava värvikas kombinatsioon Eesti kvinteti puhkpillimuusikast. „Keskmes on viis instrumenti nende eriilmelisis palgeis. Eesmärk on tutvustada puhkpillimuusikat, instrumente ning näidata, et klassikaline kvinteti puhkpillimuusika elab ja on äge!”
Mõlemad kontserdid on kuulajatele tasuta!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar